Generálny partner

V súčasnej dobe sme partnerom pre viac ako 3 milióny klientov v ČR a SR. Sme radi, ak ste medzi nimi a budeme radi, keď sa k nám pridáte. Môžeme vám ponúknuť širokú škálu finančných produktov. Prostredníctvom našich spoločností a partnerov poskytujeme a spravujeme životné aj neživotné poistenie osôb či firiem, dôchodkové sporenie, investície, pôžičky, stavebné sporenie alebo hypotéky. 

Viac informácii

Hlavní partneri

Od svojho príchodu na Slovensko prešla BILLA dynamickým vývojom, ktorý je do dnešných dní sprevádzaní každoročným nárastom počtu prevádzkovaných predajní. V novembri 2009 sme oslávili jubileum a v Bratislave sme otvorili už našu 100. predajňu. V súčasnosti môžete na Slovensku nakupovať už vo viac ako 140 predajniach BILLA.

Viac informácii

Spoločnosť SanaClis bola založená v roku 2000 skúsenými odborníkmi v tomto odvetví, z ktorých všetci mali vedúce pozície v popredných farmaceutických spoločnostiach a veľkých globálnych CRO. SanaClis je full-service európsky CRO ponúkajúci komplexnú škálu služieb pre klinické skúšky.

Viac informácii

Národný portál cestovného ruchu Slovenska. Čo vidieť a robiť, Príroda, Kultúra a pamiatky, Tradície a gastronómia, Kam na víkend, Podujatia, Fotografie, Slovensko pre...

Viac informácii

Partneri

Vojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica zabezpečuje prípravu štátnej športovej reprezentácie Slovenskej republiky v podmienkach rezortu ministerstva obrany.

Viac informácii

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. je obchodná spoločnosť so 100 % majetkovou účasťou štátu. Slovenská republika je ako akcionár zastúpená Ministerstvom financií Slovenskej republiky.

Viac informácii

Skupina Veolia je celosvetovým lídrom v poskytovaní environmentálnych služieb a ponúka technologické riešenia na mieru v 3 oblastiach: manažment vodohospodárskych služieb, manažment odpadového hospodárstva a manažment energetických služieb.

Viac informácii

SSE podniká na základe licencií udelených podľa osobitných zákonov Slovenskej republiky v týchto hlavných činnostiach: dodávka elektriny, výroba elektriny, dodávka plynu.

Viac informácii

Sieť lekárni BENU je najväčšou lekárenskou sieťou v kontinentálnej Európe. Pod značkou BENU je otvorených v celej Európe viac ako 1.400 lekární.

Viac informácii

Čerstvo upečený chlieb je zážitkom pre zmysly. Jeho úžasná vôňa napĺňa miestnosť, chrumkavá kôrka praská pod nožom a vďaka jeho jemne korenistej aróme s každým sústom rastie chuť.

Viac informácii

Developerská firma

Predaj a dovoz železných rúd a šrotu. Predaj oceľových plechov , pások, rúr, tyčí, valcov, tŕňov, betonárskej ocele, drôtov, drevených podkladov...

Viac informácii

Športové potreby pre mužov, ženy a deti. Lyžiarske topánky a oblečenie. Oblečenie a obuv na snowboard, trailový beh a turistiku

Viac informácii

Výhradný distribútor značky Spyder. Reštaurácia, penzión a požičovňa lyží vo Vysokých Tatrách.

Viac informácii

Informácie pre turistov, dovolenkárov a návštevníkov Vysokých Tatier, dianí v regióne, športových a kultúrnych eventoch a novinkách. Oficiálna stránka Oblastnej organizácie cestovného ruchu Región Vysoké Tatry.

Viac informácii

Oficiálna stránka mesta Vysoké Tatry

Viac informácii

V prípade dotazov kontaktujte prosím môjho manažéra: